1) SİPARİŞİMİ İPTAL EDEBİLİR MİYİM?

O severek aldığın ürünle şimdi ayrılık zamanı mı? Bu bizi çok üzdü! Yine de seni daha mutlu edebilmek için 14 gün içerisinde kutu ve ambalajı ile birlikte siparişini iptal edebilirsin. Siparişini iptal ettiğin taktirde ücretini ister anında hesabına puan olarak tanımlayabiliriz, istersen de bankanın iade koşulları çerçevesinde alışveriş yaptığın kartına iade edebiliriz. İade süresi sipariş verdiğin tarih ile bize kargonuzun ulaştığı tarih aralığını kapsamaktadır.

2) İADE GÖNDERİMİ ÜCRETSİZ MİDİR?

Ürün iadelerini Yurtiçi kargo aracılığı ile 416469654 gönderi numarasını kullanarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Kargo bedeli, satıcıya değil alıcıya aittir. Kargo ücreti alışveriş ücreti iade edilirken tarafınıza yansıtılır. Diğer kargolar ile gönderilen iadelerin gönderim ücretleri de tarafınızdan karşılanmaktadır.

3) DEĞİŞİM GÖNDERİMİ ÜCRETSİZ MİDİR?

Ürün değişimi Yurtiçi kargo aracılığı ile 416469654 gönderi numarasını kullanarak tarafımıza gönderebilirsiniz.Çift yönlü kargo ücretinin tamamı alıcıya aittir. Kargo ücreti alışveriş ücreti iade edilirken tarafınıza yansıtılır. Diğer kargolar ile gönderilen iadelerin gönderim ücretleri de tarafınızdan karşılanmaktadır.

4) ÜRÜN İADESİNİ NASIL GERÇEKLEŞTİRİRİM?

Bunu sizin için elimizden geldiğince kolaylaştırdık. Ürünün kullanılmamış, etiketi çıkartılmamış ve tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gereklidir.  *Kampanyalarımızdan faydalanarak aldığınız ürünlerin iadesi, kampanya şartları bozulduğu takdirde standart ücret üzerinden değerlendirelecektir. Kampanyadan aldığınız ürünlerin iadesi için 0212 856 65 35 numaralı whatsapp destek hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

*İade süreniz fatura kesim tarihi itibari ile 14 gündür.

*Ürünleriniz iade depomuza ulaştıktan sonra standart prosedürler uygulanır ve ücret iadeleriniz bankanıza aktarılır.

*İade ürünleriniz bize ulaştıktan sonra 2-5 gün içersinde ücret iadesi gerçekleşir. Bankanıza bağlı olarak 3 ile 5 iş günü içersinde hesabınıza aktarımı sağlanır.

*Sadece aşağıdaki adresimize iade kabul etmekteyiz. Bu adres dışında gönderilen ürünler kabul edilmemektedir.

Iade adresimiz: Adnan Kahveci mah. Çamlıtepe cad. Beyaz Bahçe Konakları B1 Blok Daire/9 İstanbul, Türkiye 34528

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Çerez metnimizin ayrıntılarına ulaştırmak için tıklayınız.