Ürün iade şartları nelerdir?
“Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" ürünü teslim aldığınızdan itibaren 15 gün’dür. İade işlemlerinin başlaması için iade etmek istediğiniz ürünün 15 gün içinde depomuza ulaşması gerekmektedir.Ürünün kullanılmamış, etiketi çıkartılmamış ve tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gereklidir. İade durumunda kargo bedelleri müşteriye yansıtılır. *İadesi kabul edilmeyen ürünler arasında Özel Tasarımlı; Tişört, Sweatshirt, Kapüşonlu(Hoodie), Eşofman altı yer almaktadır. Bu ürünlerin kişiye özel baskı yapılması sebebiyle iadeleri kabul edilmemektedir. *Kampanyalarımızdan faydalanarak aldığınız ürünlerin iadesi, kampanya şartları bozulduğu takdirde standart ücret üzerinden değerlendirelecektir. Kampanyadan aldığınız ürünlerin iadesi için 0212 856 65 35 numaralı whatsapp destek hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Online Mağazadan siparişlerin teslimat ücretleri nedir?
Kargo Ücretsizdir

 

Online Mağazada hangi ödeme yöntemleri kabul edilmektedir?
Firmamız banka hesabına PayTR aracılığı ile bütün bankalarla olan anlaşmamız sayesinde taksitli veya peşin olarak online ödeme yapabilirsiniz.

 

Ürün teslimatı ne kadar sürecek?
Alışverişlerinizde severek aldığınız ürünler 3-6 iş günü içerisinde kargoya verilir. Size e-posta ile gelen kargo takip kodu ile Yurtiçi Kargo firmasından anlık takibinizi yapabilirsiniz.

 

Çevrimiçi Mağazada alışveriş yapmak ne kadar güvenli? Verilerim korunuyor mu?
Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi şartlarına uymayı, Bilgi Güvenliği ile ilgili tüm yasal mevzuata uyum sağlamayı, Bilgi Varlıklarına ilişkin riskleri tespit etmeyi ve yönetmeyi, gerekli aksiyonları almayı, bilginin korunması için sürekli iyileştirme anlayışı ile çalışmalar yapmayı, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Kapsamında yer alan tüm süreçlerde ve varlıklarda gizlilik, bütünlük ve erişebilirlik prensiplerine uymayı, Çalışanların, tedarikçilerin, müşterilerin ve kamuoyu nezdindeki itibar ve marka değerimizin korunması amacıyla gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerde oluşan bilginin gizliliğini, bütünlüğünü ve erişilebilirliğini sağlamayı, Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin farkındalığının oluşması için eğitim ve bilgilendirme faaliyetlerinde bulunmayı, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemini sürekli yenilemeyi ve iyileştirmelerde bulunmayı taahhüt ederiz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Çerez metnimizin ayrıntılarına ulaştırmak için tıklayınız.